Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Polanka – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala klimatyzowana

Rybitwy,Kraków(Polanka + 23 km)

53 220 zł1 629,20 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 222 m²

Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz przynależne do niej pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków(Polanka + 23 km)

350 zł12,50 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz miejsce postojowe, pojedyncze, na podziemnym parkingu (poziom -1) w bloku przy ul. Piltza 40b. Miejsce postojowe znajduje się blisko windy, ma powierzchnię ok. 12,5m. Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Na Stoku

Lekarka,Wieliczka(Polanka + 17 km)

1 690 000 zł226 m² 7 477,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:485 m²

Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Kraków

Łęg,Kraków(Polanka + 23 km)

52 000 zł1 700 m² 30,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Obiekt magazynowo-produkcyjny z rampami i zapleczem biurowym | ok. 1700 m | przystosowany do logistyki i dystrybucji Do wynajęcia funkcjonalny kompleks o przeznaczeniu magazynowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubień

Lubień(Polanka + 17 km)

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna w Lubniu składająca się z trzech budynków o łącznej funkcji handlowo-usługowej, zlokalizowana w doskonale widocznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Kraków

Śródmieście,Kraków(Polanka + 23 km)

90 000 zł12,50 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym budynku Angel City ul. Szlak 50 przy Galerii Krakowskiej i Dworcu Głównym. Budynek monitorowany, z całodobową ochroną! Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Frycza-Modrzewskiego

Żabiniec,Kraków(Polanka + 23 km)

95 000 zł20 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 m²

Kraków Żabiniec miejsce postojowe + komórka lokatorska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz dwie komórki lokatorskie o powierzchni 7 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 400 000 zł360 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny o powierzchni 360 m w Krakowie- krowodrza (ul. Złoty Róg), zaledwie 2,5 km od ścisłego centrum. Nieruchomość inwestycyjna, składająca się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

11 880 €2 160 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy! Metraże od 2160 mkw. do 35000 mkw. dostępne od grudnia 2026/ stycznia 2027. Hala produkcyjna w Nowej Hucie mieści się przy zmodernizowanej ul. Igołomskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Tarnowska

Łęg Tarnowski(Polanka + 21 km)

10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem prosperującą Stację Kontroli Pojazdów oraz warsztat samochodowy wraz z pełnym wyposażeniem, gotowe do kontynuowania działalności od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Polanka,małopolskie

1 499 000 zł400 m² 3 742,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:848 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym, położona w miejscowości Polanka, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Polanka

Polanka,małopolskie

16 900 zł1 300 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

wynajmiemy nową halę magazynowo produkcyjna zlokalizowaną niedaleko Myślenic. Jest wolnostojacy budynek składający się z pomieszczenia magazynowo produkcyjnego o wysokości ok 3,5m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Polanka

Polanka,małopolskie

470 000 zł380 m² 1 236,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Posiadamy do sprzedania budynek idealnie nadający się na połączenie funkcji mieszkalnej i usługowej. Nieruchomość o pow. 380 m2 położona jest na 12 a działce i znajduje się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij